Agencja SEO Wrocław

Agencja SEO - Strategiczni.pl

Jeżeli szukasz dobrej agencji SEO - to Strategiczni.pl są dla Ciebie. Strategiczni to agencja powstała z doświadczenia 3 specjalistów. Specjalsity SEO, SEM oraz sprzedaży. Agencja SEO Strategiczni.pl powstała, ponieważ wierzę, że kluczem do świadczenia usług na najwyższym poziomie jest posiadanie wąskiej specjalizacji.

Dlaczego warto postawić na agencję?

Dobra agencja SEO posiada jedną zdecydowaną przewagę nad współpracą z samotnym wilkiem. Agencja korzysta z sumy wiedzy i doświadczenia wszystkich pracowników. Pracując z agencją masz dostęp do mieszanki wiedzy, która w krytycznym momencie dla Twojego biznesu może zadecydować o jego sukcesie.

Agencja SEO jest w stanie oddelegować więcej zasobów do pracy nad danym problem. Jeżeli z Twoim serwisem dzieje się coś podejrzanego, pozycje zaczynają spadać a ruch i sprzedaż maleją - liczy się każda sekunda. Samotny "specjalista" nie jest w stanie skorzystać z kolektywnej wiedzy grupy osób - jest sam. Jeżeli dodatkowo inny klient zadzwoni lub będzie wymagał nagłego spotkania - kto wtedy zajmie się dbaniem o Twój biznes?

Agencja zawsze posiada zasoby, które można przeznaczyć na takie niezapowiedziane sytuacje. Jedna osoba, nawet jeżeli pracuje ponad standardowe 8 godzin (co też nie jest dobre, nie chcesz chyba, żeby Twój biznes był obsługiwany przez osobe, która jest zmęczona - to rodzi błędy i wymusza drogę na skróty - prosty przepis na porażkę), ma do dyspozycji wyłącznie swoje godziny. W dobrze prowadzonej agencji SEO przesunięcie zasobów nie stanowi większego problemu.

Czy agencja SEO jest dużo droższa od freelancera?

Niekoniecznie, wszystko zależy od potrzeb klienta. Kluczowe jest dokładne rozpoznanie rynku oraz działań prowadzonych przez konkurencję. Dobra agencja SEO nie musi być droga, oczywiście budżety na SEO potrafią być wysokie, niemniej jednak wybór freelancera nie zawsze przekłada się na lepszą cenę.

Po czym rozpoznam dobrą agencję SEO

Dobra agencja SEO powinna patrzeć szeroko na Twój biznes.

Działania SEO już od dawna obejmują zagadnienia z wielu różnych obszarów marketingu. Co klientowi po wysokij pozycjach i świetnej widoczności, skoro sprzedaż tkwi w martwym punkcie. Na sukces w internecie patrzymy na Twój biznes z odpowiedniej perspektywy.


1 specjalista SEO? Ok, w takim razie jaka jest jego specjalizacja? Który obszar SEO jest jego specjalizacją? W dobrej agencji można wyróżnić kilka typów specjalistów SEO.


Analityk

Contentowiec

Outreach manager

Specjalista od technicznego SEO

PM

Oczywiste jest, że jedynie agencja posiada zasoby niezbędne do prowadzenia skutecznych działań SEO w oparciu o solidny, przygotowany zespół specjalistów.